SERWIS NISZCZAREK WROCŁAW

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ProOffice
  • Dostępność: Jest Jest

Serwis niszczarek Wrocław.

Szybki kontakt z serwisem.
tel: 717885882 wew. 4

email: serwis@prooffice.sklep.pl
Zapraszamy.

Niszczarki to urządzenia, które znajdują się w biurach, bankach i instytutach. Obecnie wyposażenie firm nie ogranicza się tylko do drukarki, kserokopiarki czy skanera. Ze względu na konieczność efektywnego niszczenia dokumentów z np. danymi osobowymi są one w takich miejscach dosyć intensywnie użytkowane. Awaria niszczarki do dokumentów może być na przykład skutkiem zastosowania przy wcześniejszej naprawie najtańszych zamienników słabej jakości. W przypadku popsucia tego urządzenia zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem niszczarek z Wrocławia. Sprawnie i profesjonalnie zreperujemy urządzenie, by mogło znów spełniać swoją rolę.

Proponujemy naprawy i serwis niszczarek dokumentów wszystkich marek. Wysoko wykwalifikowany personel techniczny gwarantuje najwyższy poziom obsługi. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie niszczarek, dzięki czemu naprawy realizowane są sprawnie i szybko.

Możemy pochwalić się profesjonalizmem i bardzo wysoką jakością obsługi. Mamy dostęp do szerokiego wachlarza oryginalnych i alternatywnych części zamiennych do niszczarek dokumentów, co pozwala na elastyczność kosztów.

Wykonujemy naprawy następujących niszczarek:
OPUS, EBA, IDEAL, KOBRA, TARNATOR, HSM, REXEL, FELLOWES, TAROS, DAHLE, SUNWOOD, WALLNER I wiele innych.

Aby poprawić komfort pracy naszych Klientów proponujemy serwis i naprawy niszczarek na
bardzo wysokim poziomie !

 

Szybki kontakt z serwisem.

tel: 717885882 wew. 4


email: serwis@prooffice.sklep.pl

Zapraszamy.