AUTORYZOWANY SERWIS GWARANCYJNY CANON

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ProOffice
  • Dostępność: Jest Jest

Akredytowany Partner Canon

ProOffice Group od wielu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania drukowania, skanowania i kopiowania dla firm na terenie całej Polski. Jesteśmy Akredytowanym Partnerem Canon w obszarze zaawansowanego druku biurowego kserokopiarki, drukarki. plotery i urządzenia wielofunkcyjne.

Szybki kontak z serwisem.
tel: 717885882 wew. 4
email:   serwis@prooffice.sklep.pl
PROOFFICE UL. KRZYCKA 92 53-020 WROCŁAW

Autoryzowany Serwis Partner Canon

ProOffice Group od wielu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania drukowania, skanowania i kopiowania dla firm na terenie całej Polski. Jesteśmy Akredytowanym Partnerem Canon i Samsung w obszarze zaawansowanego druku biurowego kserokopiarki, drukarki. plotery i urządzenia wielofunkcyjne.

Oferujemy Państwu wyspecjalizowany i profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych do drukowania, kopiowania, skanowania. Jesteśmy certyfikowani do naprawy i konserwacji produktów Canon i Samsung. Posiadamy również wiedzę i doświadczenie, aby świadczyć usługi dla innych marek takich jak HP, Lexmark, OKI, Brother, Konica Minolta, Kyocera, Sharp Podejmujemy się wszelkich niezbędnych działań, które mają na celu zapewnienie całkowicie bezawaryjnej oraz ekonomicznej pracy urządzeń. Jesteśmy w stanie zaradzić w różnych sytuacjach – zarówno w przypadku niewielkich usterek, jak i konieczności przeprowadzenia kompleksowych napraw. Nasz serwis kserokopiarek to wykwalifikowani pracownicy i rozbudowane zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizowanie najbardziej skomplikowanych zleceń. W każdej sytuacji zapewniamy doradztwo oraz wsparcie w zakresie montażu urządzenia i jego uruchomienia.

Serwis gwarancyjny obejmuje bezpłatne naprawy gwarancyjne w ramach posiadanych autoryzacji. Warunki i zasady wykonywania napraw gwarancyjnych określa producent sprzętu. Szczegółowe informacje podane są w karcie gwarancyjnej lub w dokumentacji dostarczonej z urządzeniem.

UWAGA: Tylko i wyłącznie serwis autoryzowany przez producenta jest upoważniony do wykonywania napraw gwarancyjnych i przeglądów w okresie gwarancji. Naprawy takie wykonywane są zawsze w oparciu o nowe, oryginalne części zamienne, aktualną dokumentację techniczną oraz przez wykwalifikowany personel posiadający stosowne uprawnienia i autoryzacje.

Naprawy gwarancyjne wykonujemy zarówno w punktach serwisowych ProOffice jak i na miejscu u Klienta. Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia zastępczego na okres naprawy.

 (w przypadku napraw gwarancyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt z serwisem w celu ustalenia procedury naprawy dla konkretnego modelu urządzenia).

 

Szybki kontak z serwisem.

tel: 717885882 wew. 4

email:   serwis@prooffice.sklep.pl

PROOFFICE UL. KRZYCKA 92 53-020 WROCŁAW