SZYBKI KONTAKT Z SERWISEM
TEL: 717885882 wew. 104
SZYBKI DOJAZD DO NAS
dojazd do serwisu

naprawa drukarek i kopiarek samsung

AUTORYZOWANY SERWIS GWARANCYJNY SAMSUNG

Kategorie

SERWIS NISZCZAREK

20
Producent: ProOffice
Dostępność:
Jest Jest

Szybki kontak z serwisem.

tel: 071 788 58 82 wew.104


email:   serwis@prooffice.sklep.pl

Zapraszamy.


 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Niszczarki to urządzenia, które znajdują się w biurach, bankach i instytutach. Obecnie wyposażenie firm nie ogranicza się tylko do drukarki, kserokopiarki czy skanera. Ze względu na konieczność efektywnego niszczenia dokumentów z np. danymi osobowymi są one w takich miejscach dosyć intensywnie użytkowane. Awaria niszczarki do dokumentów może być na przykład skutkiem zastosowania przy wcześniejszej naprawie najtańszych zamienników słabej jakości. W przypadku popsucia tego urządzenia zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem niszczarek z Wrocławia. Sprawnie i profesjonalnie zreperujemy urządzenie, by mogło znów spełniać swoją rolę.

Proponujemy naprawy i serwis niszczarek dokumentów wszystkich marek. Wysoko wykwalifikowany personel techniczny gwarantuje najwyższy poziom obsługi. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie niszczarek, dzięki czemu naprawy realizowane są sprawnie i szybko.

Możemy pochwalić się profesjonalizmem i bardzo wysoką jakością obsługi. Mamy dostęp do szerokiego wachlarza oryginalnych i alternatywnych części zamiennych do niszczarek dokumentów, co pozwala na elastyczność kosztów.

Wykonujemy naprawy następujących niszczarek:
OPUS, EBA, IDEAL, KOBRA, TARNATOR, HSM, REXEL, FELLOWES, TAROS, DAHLE, SUNWOOD, WALLNER I wiele innych.

Aby poprawić komfort pracy naszych Klientów proponujemy serwis i naprawy niszczarek na
bardzo wysokim poziomie !

 

SERWIS

tel: 071 788 58 82 wew.104