SZYBKI KONTAKT Z SERWISEM
TEL: 717885882 wew. 104
SZYBKI DOJAZD DO NAS
dojazd do serwisu

naprawa drukarek i kopiarek samsung

AUTORYZOWANY SERWIS GWARANCYJNY SAMSUNG

Kategorie

SERWIS KSEROKOPIAREK

14
Producent: ProOffice
Dostępność:
Jest Jest

Szybki kontak z serwisem.

tel: 071 788 58 82 wew.104

email:   serwis@prooffice.sklep.pl

Zapraszamy.


Witamy wszystkich na witrynie serwisu automatyki biurowej firmy ProOffice, profesjonalny
serwis kserokopiarek Wrocław, okolica.
 
Realizowane przez nas czynności serwisowe pozwolą zapomnieć o kłopotach dotyczących serwisu systemów faksujących, kopiujących i drukujących. Naprawy, remonty, przeglądy, konserwacje są wykonywane przez techników z wysokimi kwalifikacjami, wieloletnim stażem i szeroką wiedzą specjalistyczną.
Kserokopiarki obecne są w różnych biurach, instytucjach oraz gospodarstwach domowych. Powodem zacinania się papieru, słabej jakości druku czy plam na papierze mogą być błędy popełniane przez użytkowników. Niestety, chęć zaoszczędzenia podczas wcześniejszych napraw i montowanie najtańszych zamienników nierzadko jest tylko pozornym zaleczeniem sytuacji i doprowadza do wystąpienia poważnych awarii w niedalekiej przyszłości. Aby
zapobiec awariom warto także wykonywać okresowe przeglądy i konserwacje kserokopiarki. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z urządzeniem polecamy nasz serwis kserokopiarek z Wrocławia. Sprawnie wykonujemy także konserwacje i przeglądy kserokopiarek. 
 
Gwarantujemy możliwie najszybszy czas reakcji serwisowej. Serwis kserokopiarek Wrocław - województwo dolnośląskie, szybko sprawnie.
Cały czas mamy bezpośredni dostęp do materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, zarówno alternatywnych, jak i oryginalnych.
 
W ramach stałych umów serwisowych zapewniamy bezpłatną diagnostykę i dojazd do klienta. W razie wystąpienia potrzeby udostępniamy maszyny zastępcze – tak, by rozpoczęta produkcja dokumentów mogła zostać wykonana planowo w terminie. Służymy miłą i profesjonalną obsługą, oferujemy krótki czas realizacji, efektywność poniesionych nakładów i rabaty dla stałych Klientów.
 
Serwis kserokopiarek
Nasza firma specjalizuje się serwisem kopiarek i kserokopiarek:

- SAMSUNG
- HP 
- CANON
- PANASONIC
- KONICA MINOLTA
- TOSHIBA
- KYOCERA
- SHARP
- NASHUATEC
- OKI
 
Nasze działania obejmują miasto Wrocław i województwo dolnośląskie.
 
Szybki kontak z serwisem.

tel: 071 788 58 82 wew.104

email:   serwis@prooffice.sklep.pl

Zapraszamy.